18389
/

  Hakkımızda

  ZİRVE KAPAK-AHŞAP CNC İŞLEME MERKEZİ'NE HOŞGELDİNİZ

  Kaliteyi ahşapla bütünleştiren Zirve Kapak-Ahşap Cnc İşleme Merkezi firma bünyesinde oluşturduğu CNC Makinesi ve alt yapısıyla siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'deki imalathanesinden hizmet vermektedir.

  Firmamız,Ahşap Cnc İşleme, Ahşap CNC Kesim, Ahşap CNC Oyma ve değişik ahşap dekoratif kesim ve ahşap cnc işleme işleri yapmaktadır. Ahşap CNC İşleri konusunda yaptığımız  başlıca imalatlar; Ahşap CNC Yatak Başlığı,CNC Ahşap  Seperatörleri, CNC Ahşap Tavan Modelleri, Ahşap CNC Ayna Çerçeveleri ve ahşap cnc makinesiyle yapılabilecek diğer dekoratif kesim ve işlemelerdir.

  Firmamız yine kendi bünyesindeki imalathanesinde Mutfak Dolap Kapakları üzerine de çalışmaktadır. Her tür Balon kapak,Akrilik Kapak, Laminant Kapak, Membran ve Membran Vakum Kapak, Aluminyum Ray Kapak gibi imalatlarımızla gerek Siteler firmalarına gerekse tüm Ankara ve yurt içi çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Ahşap Mobilya Dekorasyonu da yapan firmamız, müşteri talebi doğrultusunda Yatak Odası Takımları, Yemek Odası Takımları, Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Ray Dolap ve Vestiyer imalatı da yapmaktadır.

  Her zaman müşteri talepleri doğrultusunda çalışan firmamız MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ temel prensip edinmiş olup siz değerli müşterilerimize Ahşap Mobilya, Mutfak Dolap Kapakları, Ahşap CNC İşleme,Ahşap CNC Kesim ve Ahşap CNC Oyma ve Ahşap CNC Modelleri konusunda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla